Horarios de titorías para o curso 2014-2015

 

 

Alexandrovskaya Trofimova, Olga Martes de 15:00 a 16:00h.
Álvárez Gómez, Renee Xoves de 15:30 a 16:00h.
Avilés Vidal, Sonia Mércores de 15:00 a 16:00h.
Bermejo Gorostiza, Itsaso Martes de 15:00 a 16:00h.
Canosa Insua, Saúl Luns de 20:00 a 21:00h.
Cañada Valverde, Juan Vicente Xoves de 15:00 a 16:00h.
Cao Iglesias, Borja Martes de 16:00 a 17:00h.
Cao Iglesias Humberto Martes de 16:00 a 17:00h.
Cimadevila Louzao, Alejandro Luns de 19:00 a 20:00h.
Collazo Quinteiro, Juan Mércores de 20:00 a 21:00h.
Dapena González, José M. Martes de 19:00 a 20:00.
Delgado Blanco, Yolanda M. Mércores de 16:00 a 17:00h.
Dios Domínguez, María Pilar Xoves de 18:00 a 19:00h.
Durán Arufe, David Xoves de 19:00 a 20:00h.
Fernández Pan, Marta Luns e mércores de 17:30 a 18:00h
Fernández Vázquez, Mª del Mar Luns de 15:00 a 16:00h.
Ferreiro Soto, Carmen M. Martes de 19:00 a 20:00h.
García Escuredo,Efrén Martes de 18:00 a 19:00h. 
García Fernández, Antonio Mércores de 20:00 a 21:00h.
García García, Vicente Mércores de 17:00 a 18:00h.
Hervás Brull, María Jesús Martes de 18:00 a 19:00h.
Iriso Delgado, Mª Teresa Xoves de 20:00 a 21:00h.
Labraña González, Zeltia Martes de 17:00 a 18:00h.
Lloréns Blay, Guzmán Mércores de 21:00 a 22:00h.
López Carrera, Aida M. Martes de 16:00 a 17:00h.
López Fariña, Miguel Á. Xoves de 15:00 a 16:00h.
López-Felpeto Paz, Elena Mercores de 17:00 a 18:00h.
Martínez-Risco Ulloa, Ton Luns de 18:00 a 19:00h.
Martínez Villar, Manuel Mércores de 17:00 a 18:00h.
Millán Pérez, Martín Venres de 15:00 a 16:00h.
Montero Rodríguez, Julio

Martes de 17:30 a 18:00

Venres de 20:00 a 20:30h. 

Novio López, Valentín Venres de 15:30 a 16:00h.
Otero Neira, Javier Mércores de 21:00 a 22:00h.
Painceira Germade, Mº del Pilar Mércores de 20:00 a 20:30h.
Paz Alonso, Diego Luns de 20:00 a 21:00h.
Pazos Pintor, Uxio Martes de 19:00 a 20:00h.
Pérez López, Guillermo R. Luns de 15:00 a 16:00h.
Pérez Peiró, Sergio Martes de 18:00 a 19:00h.
Porto Lamas, Mª Amelia Luns de 19:00 a 20:00h.
Quintás Carreira, José L. Mércores de 20:00 a 21:00h.
Rei Sanmartín, Isabel Xoves de 18:00 a 19:00h.
Rey Mayo, Fernando Martes de 19:00 a 20:00h.
Rodríguez Álvarez, X.  Antonio Luns de 20:00 a 21:00h.
Rodríguez Ramos, José Martes de 21:00 a 22:00h.
Rouco López, Mª Belén Luns de 20:00 a 20:30 e mércores de 18:00 a 18:30h.
Rubio Lera, Ángeles

Mércores de 17:30 a 18:00

Xoves de 15:30 a 16:00h.

Salgado Sabaríz, Leticia Martes de 15:00 a 16:00h.
Santamarina Fernández, Roberto Xoves de 19:00 a 20:00h
Somkhieva,Diana Mércores e xoves de 15:30 a 16:00h.
Suárez Ogando, Noia Mércores de 21:00 a 22:00h.
Tilve González, Carlos E. Venres de 15:00 a 16:00h.
Valcárcel Moura, Alejandro Mércores de 15:00 a 16:00h.
Valdés Paredes, Jorge Martes de 15:00 a 16:00h.
Verea Gil, Mª Manuela Luns de 15:30 a 16:00h. 
Vizoso Pérez, Miguel Xoves de 16:00 a 17:00h.